Lista rzeczoznawców majątkowych zrzeszonych w PSRM

 Nazwisko i imiępowiatNr tel.Nr upr
Bałut Adamrzeszowski6097879353175
Baran Marianropczycko-sędziszowski1722161843495
Barański Jerzystalowowolski6936202553842
Barłowska Elżbietarzeszowski6938005205936
Borek Katarzynastalowowolski5023440955183
Brogowski Arturrzeszowski5017579963713
Bruździńska Annaprzemyski6937157954215
Chamera Magdalenastalowowolski6640536335087
Chlebowski Maciejmielecki5035026406182
Ciach Mirosławtarnobrzeski5046200982650
Cieśla Maksymilianrzeszowski5353329436141
Ciurkot Leszekdębicki6041117472831
Cyran Barbararzeszowski6027932403950
Czachur- Bednarska Barbararzeszowski6063211222081
Czapkowska- Maciak Annarzeszowski6073332555190
Czech Piotrprzemyski6084669067022
Czech Tadeuszprzemyski6044017412807
Czechowicz Tadeuszjasielski6083376221828
Czernicka Martadębicki6064071126839
Dąbrowska Annarzeszowski6604555807560
Dąbrowska Mariamielecki6016698412808
Demendecki Wiesławropczycko-sędziszowski6039354153538
Dobko Andrzejrzeszowski5024254333853
Domino Urszularzeszowski6678693747562
Drewniak Kazimierzbrzozowski6019542342302
Dubiel Annarzeszowski6071900454139
Dziadosz Tadeuszrzeszowski1787146603552
Dziepak Lucjanrzeszowski7334034277122
Dziwik Michałrzeszowski5308018622694
Erazmus Waldemarmielecki5020965524334
Fibich Tomaszrzeszowski6032235525054
Fiślak Elżbietarzeszowski5042142564335
Galanty Agnieszkastalowowolski7980913767002
Garbacki Łukaszrzeszowski5279208624079
Gawle Jarosławdębicki5023405574183
Gawron Stanisławdębicki146813788337
Gągor- Łuksik Agatarzeszowski6097270754461
Gilarski Zbigniewsanocki6924397591376
Głuszko Kazimierzleski6036553242084
Gorczyński Bogdanrzeszowski6026549312809
Gorycka Agatatarnobrzeski5098290965632
Grzebyk Radosławrzeszowski7305556607538
Gubernat Iwonamielecki6063520091575
Horbaczek Ewaprzemyski5333771235947
Hus Jerzyprzemyski6019182822810
Inglot Mirosławrzeszowski6044223925994
Janiec Ewaniżański5197332615996
Jaroczyński Zygmuntprzemyski6015116372811
Jaworska Dorotasanocki6607374634219
Jucha Sebastianrzeszowski7846130066672
Kamiński Piotrrzeszowski5010099913554
Kasperski Szymonprzemyski7921032546044
Kluczyński Jacekjarosławski6018361172496
Kmiotek Ewelinarzeszowski5014881517399
Kolczyńska Grażynastalowowolski5081610774057
Kolczyński Jerzystalowowolski5023391184058
Kowal Izabelarzeszowski6076588756006
Kozubowski Marcinropczycko-sędziszowski6086618247315
Krawczyk Kazimierarzeszowski7838814146045
Kudroń Teresasanocki6980009137570
Kusek Mirosławdębicki6978936424796
Laska Mariandębicki5040701122909
Lepianka Arturłańcucki6054388502815
Lęcznar Mariarzeszowski6038593446679
Lippa Maciejrzeszowski5026827993595
Lorenc Maciejsanocki6964620305287
Lubas Pawełrzeszowski6063602635548
Lubera Stanisławaniżański6096186353562
Łeptuch Ryszardkolbuszowski6037940763189
Łonczyński Dominikrzeszowski6064623796012
Łukaszewska Bogusławadębicki601539200339
Madura-Motyka Michalinatarnowski8886976115240
Magdziarz- Pawełek Wiolettadębicki5122131354043
Marcinek Annaropczycko-sędziszowski6614195725527
Maroń Andrzejmielecki5065016873697
Marszał- Halicka Elżbietarzeszowski606377404917
Matuszewski Tomaszrzeszowski5172180584134
Mroziak Edwardbrzozowski6988556134168
Mrozowski Eugeniuszrzeszowski6050469364543
Mynart Wiesławleżajski6001036463556
Nieradka Urszulatarnobrzeski698308132920
Oczkowski Arkadiusztarnobrzeski5042276087519
Okoń Grzegorzmielecki6073795447012
Okoń Lucynamielecki6042511713035
Orłowska Annasanocki5143073014338
Orłowski Robertsanocki6943035456849
Paduch Zofiatarnobrzeski6021757703388
Panek Bogusławarzeszowski6083623682817
Panek Janinarzeszowski6084635252818
Para Januszprzeworski6022450232819
Pawłowska Elżbietależajski6681452502088
Pełzak Jerzysanocki6954637864242
Piątek Ryszardrzeszowski6011441832608
Piechota Elżbietarzeszowski7919263056161
Pietruszka Małgorzatarzeszowski6978776347690
Pilarska Iwonasanocki7390686556163
Piwowar Włodzimierztarnobrzeski6022351653304
Płoszaj Janinarzeszowski7376340212090
Pociask- Czupryna Magdalenarzeszowski7916877916690
Podraza Kazimierzrzeszowski5114389334666
Probola Danutarzeszowski7846964703565
Pruchnik Marekrzeszowski6606650584645
Pryga Magdalenamielecki6936939796944
Rajchel Alicjakrośnieński5016224924497
Rap Ewastalowowolski6606698254742
Ryciuk Robertrzeszowski883-282-3042820
Rybak Henrykłańcucki6043340382092
Rymut Beatadębicki5090860254668
Rysz Mirosławkrośnieński6649629405709
Rzewuski Jarosławprzeworski6019360132821
Sarzyńska Beatatarnobrzeski6082721346062
Sawczyszyn Józefsanocki6067613973845
Sawczyszyn Katarzynasanocki7904666306269
Serafin Annatarnobrzeski7831799276634
Serafin-Kurowiecka Elżbietarzeszowski6953374437583
Skowrońska Grażynarzeszowski608332840922
Skrzypek Andrzejjarosławski6024602131578
Słomka Tomaszrzeszowski6065364884649
Smulska Jolantarzeszowski5101787976575
Smykla Elżbietatarnobrzeski6023493692898
Sosnowski Zygmuntrzeszowski6039456524121
Sroka Kazimierzropczycko-sędziszowski6068204483436
Steciak Annarzeszowski6084624304291
Strojny Agnieszkaropczycko-sędziszowski6915060454896
Sudykowska- Pacześniak Jolantasanocki6922693433700
Szajowska Joannajarosławski7816205237103
Szawarniak Krystynarzeszowski6068366162823
Szczepanik Piotrrzeszowski5144344826022
Szlosek Tomaszrzeszowski8807009004499
Szozda Zbigniewprzemyski6918591703724
Ślusarczyk Mateuszrzeszowski6014588416598
Telega Krzysztofrzeszowski6679766725175
Thier Krzysztofprzemyski6015382755226
Tomaka Magdalenarzeszowski6064248393580
Tomaszewski Zdzisławstalowowolski6044622053571
Tomczyk Roberttarnobrzeski6686156754978
Trzpis Anetamielecki5017800307587
Turek Aleksanderstalowowolski6015269022094
Tworek Leokadiatarnobrzeski6061792555117
Walczak Małgorzatarzeszowski6619961816174
Wianecki Romanrzeszowski6067571172095
Wiciejowska Malwinaropczycko-sędziszowski6647583636383
Wiciejowski Radosławrzeszowski7904588875131
Wierzejska- Tumm Grażynarzeszowski606857227923
Wołczyk Zbigniewlubaczowski6085292227233
Wójtowicz Joannaropczycko-sędziszowski6917653625228
Wróbel Witoldrzeszowski6095709792438
Wstawski Tomaszdębicki6911810764568
Żak Jantarnobrzeski7221318976789

Uwaga: Powyższa lista obejmuje członków zwyczajnych Stowarzyszenia.

Lista nie zawiera nazwisk osób które nie wypełniły zgody RODO na przetwarzanie danych osobowych. Osoby te, w celu uwidocznienia na liście PSRM, proszone są o wypełnienie deklaracji (która została rozesłama e-mailem do wszystkich członków).

Dlaczego warto być z nami ?
Jak przyłączyć do PSRM ?